UWAGA! W tym roku mamy dla Was wyjątkową możliwość spotkania warsztatowego z Oso…


UWAGA! W tym roku mamy dla Was wyjątkową możliwość spotkania warsztatowego z Osobą, która przeprowadzi naszych manufakturowiczów przez świat muzycznego businessu. Jesteśmy zaszczyceni i szczęśliwi!
Zapraszamy na „ABC branży muzycznej” – warsztat podczas Letniej Manufaktury Sztuki, który poprowadzi Magdalena Cymer – booker, menadżer muzyczny, wiolonczelistka, organizator wydarzeń kulturalnych.
Od wielu lat działa w branży muzycznej początkowo jako wyedukowany muzyk orkiestrowy i kameralny następnie łącząc doświadczenie instrumentalistki z działalnością organizatora wydarzeń muzycznych i kulturalnych.
Była menadżer zarzadzająca Infraart Creative Corporation. Od trzech lat jest właścicielką agencji menadżersko – bookerskiej „Cymer Art Agency” założonej wraz z Gregiem Przygockim, menadżerem muzyków o karierze międzynarodowej, byłym dyrektorem Naxos of Canada. Obecnie kierowniczka filii Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” a także konsultantka na Akademii Muzycznej w Krakowie.
Jej agencja Cymer Art Agency reprezentuje utalentowanych muzyków z Polski, Kanady oraz Ameryki Północnej współpracując z nimi na polu doradczym, bookerskim, promocyjnym, wydawniczym oraz menadżerskim.
Magdalena Cymer jest jedną z niewielu osób w Polsce, wybraną do reprezentowania polskiej branży muzycznej podczas misji handlowej CMW w Toronto, Kanada.
www.cymerart.com

*******

„ABC branży muzycznej” – Warsztat podczas Letniej Manufaktury Sztuki

Współczesny muzyk powinien nie tylko móc pochwalić się doskonałą biegłością w grze na instrumencie, nietuzinkowym sposobem odczuwania muzyki czy interesującą, unikatową interpretacją dzieła muzycznego. To osoba, która powinna także posiadać wiedzę odnośnie poruszania się w biznesie muzycznym, możliwosćiach własnej promocji, podejmowania dobrych wyborów jeśli chodzi o podwykonawców i współpracowników ale także wiele innych, bez których nie tylko nie osiągnie sukcesu w swojej branży ale także nie wykorzysta swojego artystycznego potencjału.

Warsztaty podczas Letniej Manufaktury Sztuki w 2022 roku opracowane przez Magdalenę Cymer (wiolonczelistkę, menadżerkę muzyczną, bookera, koordynatorkę wydarzeń muzycznych i artystycznych) maja na celu zapoznanie młodych muzyków z mnogością zagadnień związanych z budowaniem przyszłej kariery oraz świadomego jej kształtowania.

Podczas warsztatu poruszymy takie tematy jak:
1. „Ja” w branży muzycznej. Jak znaleźć swoją muzyczną tożsamość i rozwijać się w jej kierunku.
2. Kto jest kim w branży muzycznej? Jak określić swoje potrzeby i do kogo się z nimi zwrócić.
3. Budowanie oferty koncertowej. Jak ją zbudować w atrakcyjny i efektywny sposób.
4. Organizacja pierwszego koncertu

#letniamanufaktura #cymerartagency #niepołomice
Zobacz na facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

STOWARZYSZENIE MAŁOPOLSKA MANUFAKTURA SZTUKI
ul. Kasztanowa 5
32-082 Więckowice
NIP 5130236471
REGON 123007053
KRS 0000486199

Nr telefonu: +48 693 520 079
+48 605 250 804
Mail: malopolska@manufakturasztuki.pl
Dane konta bankowego: 07 1140 2004 0000 3002 8234 6673